Архив за месяц: Июнь 2015

NUnit: вывод сообщений трассировщика

По умолчанию, GUI NUnit не отображает сообщения трассировщика. Однако это поведение можно изменить в настройках программы.

Для сборок Release я, обычно, предпочитаю отключать компиляцию кода трассировки.


Но для сборок, собранных в режиме DEBUG, обозначенную директиву компиляции всегда полезно активировать. Итак, для того, чтобы GUI NUnit отображал сообщения трассировщика, встречающиеся в нашем исходном коде, например: что-то вроде этого:

CultureInfo culture = null;
if (!valid_lcids.TryGetValue(lcid, out culture)) {
  Trace.TraceError(String.Format("Incorrect LCID value: {0}.\n", lcid));
  return false;
}

необходимо в настройках NUnit включить соответствующую галочку. Группа интересующих нас настроек (как видим, она позволяет управлять отображением контента и из др. потоков):Обозначенный ниже текст выведен именно трассировщиком:Rumba Easy 1.7

 

Rumba Easy — простий сайтовий движок (CMS), призначений для створення домашніх сторінок, сайтів-візиток, невеликих інтернет ресурсів.

Новости сайта:НА 3216

Особливості движка:
* Текстова база даних
* Підключення до бази зовнішніх файлів
* Потрійний рівень вкладеності
* Мультішаблонний дизайн
* Статичні html-адреси ЧПУ
* Коментарі з підпискою
* Розсилка коментарів
* Захист від спаму
* Адмінстративно панель для web-редагування
* Три рівні доступу — guest, user, admin
* Реєстрація нових користувачів
* Спливаюче меню
* Пошук по сайту
* Карта сайту
* Ведення логів
* Пошукова історія
* Унікальні TITLE для сторінок
* Адміністрування за допомогою html-редактора
* Інтегрований блок Google Adsense
* Інтегрований блок Sape
* Гнучке налаштування cms
* Компактність коду

Скачати

Текстокніг 1.4

Дуже простий скрипт для створення невеликої бібліотеки з книг, заміток, статей. Цілком підійде для наповнення сайту текстовим контентом. Практично не вимагає настройки, є докладний опис зрозуміле початківцям, скрипт не потребує базі даних — використовує txt файли.

Новости сайта:Приворот на новолуние — любовный обряд на новую луну
Можливості
• Автоматично створює зміст по першому рядку txt файлів.
• Розбиває текст на сторінки з бажаним кол-вом символів і рядків.
• Аналізує файл на кількість переносів рядка, що б текст сторінки не розтягувався вниз, якщо файл має вигляд вузького списку.
• Скрипт аналізує html теги в текстовому файлі, (може бути корисно для зміни шрифту в тексті) враховує перенесення рядка при відображенні тексту.
• Не переносить частину слова на наступну сторінку, розрив сторінки відбувається в кінці слова.

NUnit: Тестирование DLL, использующей внешние данные

В составе одной из моих DLL присутствует функционал, позволяющий проверять на предмет корректности выражения вида ACAD-E001:409 (а так же создавать их) и, если выражение корректно, то полностью расшифровывать эту информацию. Для работы обозначенной DLL необходим специальный XML файл, содержащий информацию о существующих версиях AutoCAD и их вертикальных продуктах. Этот файл размещается в том же каталоге, в котором находится DLL. Для тестирования обозначенного функционала я написал пару тестов и запустил их в GUI NUnit...


Код моей DLL находит нужный XML следующим образом:

String asmLocation = Path.GetDirectoryName(Assembly.GetExecutingAssembly(
  ).Location);

// xml file with AutoCAD products data.
String xmlFile = Path.Combine(asmLocation, "cad.data.xml");
if (!File.Exists(xmlFile)) {
  throw new FileNotFoundException(xmlFile);
}

Результаты компиляции размещены в каталоге "C:\Users\developer\Documents\Visual Studio 2013\Projects\cad-solution\cad.UnitTests\bin\Debug". Запустив тесты на исполнение я увидел, что все они с треском провалились:


В правом верхнем текстбоксе читаю сгенерированное моим кодом сообщение об ошибке:

Bushman.CAD.UnitTests.Tests.LocalizedProduct_TryParse_Check_BoolValue(null,False):
System.TypeInitializationException : Инициализатор типа "Bushman.CAD.LocalizedProduct" выдал исключение.
  ----> System.IO.FileNotFoundException : C:\Users\developer\AppData\Local\Temp\nunit20\ShadowCopyCache\5128_635702471073123992\Tests_27930185\assembly\dl3\7e84bc6f\b85de2a2_d6a9d001\cad.data.xml

Я подсветил красным цветом ключевую информацию. Это исключение происходит потому, что NUnit копирует тестируемую DLL в произвольно сгенерированный каталог и уже оттуда загружает её и запускает присутствующие в ней тесты. Но скопировав DLL, NUnit не сделал того же самого и для моего XML файла, в виду чего и происходит обозначенное исключение. Обозначенное поведение в NUnit называется Shadow Copy (Теневое Копирование).

Shadow Copy можно включать или отключать в настройках NUnit: меню Tools -> Settings... -> Test Loader -> Advanced -> Shadow Copy -> Enable Shadow Copy:


Обратите внимание на информацию, которую я выделил красным цветом.

Если обозначенную галочку снять, то после перезапуска NUnit теневое копирование не происходит и DLL загружается из того каталога, где она изначально находилась. Соответственно успешно находится и XML файл:
Captcha Lamp (каптч «Лампочка»)


Нескладна для людей, але з новим підходом для роботів, коли доведеться нерозпізнаних символи, а вписати пропущену літеру.
Безумовно, «зламати» і «розпізнати» можна практично що завгодно. Однак хочу говорити — цей варіант каптчі дуже добре себе зарекомендував.

Новости сайта:Установка Zend Optimizer/Zend Guard на Unix/Linux
Звичайно є варіант, який вживається на тисячах сайтів — reCAPTCHA.
Так, цей варіант надійний і не складний в підключенні на свій сайт.
Проте ж люди (автори цієї каптчі і її користувачі), ймовірно, забули, що в задачі відвадити «ботів» не стоїть завдання відвадити людей. Адже не секрет, що дуже рідко виходить розпізнати слова з першого разу.

reCaptcha[1]

Особисто мені доводиться не один раз перевантажити малюнок зі словами, щоб побачити в ньому щось распознаваемое.
Тому я представляю невеликий алгоритм, що дозволяє захистити свій сайт від роботів більш адекватним способом.
Замість іскарёженних і елеразпозваемих символів буде звичайне слово, в якому пропущена одна літера.
Ось її-то, пропущену букву і треба вписати в соответсвующее поле форми.

Каптча «Лампочка» (Captcha Lamp)

Працює в UTF-8.
Зовні вона виглядає так:

Качаємо архів, в якому знайдете код файлу каптчі, TTF-шрифт і файл з невеликим прикладом роботи механізму.
На початку файлу каптчі знайдете змінні для настройки, в якій буде масив слів, які використовуються для генерації каптчі.
Слова можете замінювати, видаляти і т.п. Рекомендую використовувати довгі прості слова в простій формі (іменники в називному відмінку однині).
Якщо це будуть російські слова, то природно шрифт повинен підтримувати кирилицю.

Це ніби все.
Будуть питання — задавайте …

Цитата дня


Убеждать людей приобрести то, что им не нужно, на деньги, которых у них нет, чтобы произвести впечатление на тех, кому до этого нет никакого дела, — сегодня это мошенничество стало поистине виртуозным.
 -- Виктор Папанек

Як вибрати жорсткий диск

Клас

В залежності від призначення жорсткі диски (вінчестери) можна розділити на кілька класів:

Для настільних комп’ютерів — застосовуються в персональних комп’ютерах. Ширина зазвичай 3.5 дюйма, швидкість обертання 5400 або 7200 об. / Хв.

Для серверів — використовуються для серверних систем або окремих серверів. Ширина таких пристроїв 2.5 «або 3.5», швидкість обертання — до 15000 об. / Хв. Такі накопичувачі вважаються найбільш надійними і якісними.

Новости сайта:когда не видит жесткий диск

Для ноутбуків — особливостями таких жорстких дисків є знижені тепловиділення і рівень шуму. Ширина HDD — 2.5 «і 1.8», швидкість обертання — 5400 або 7200 об. / Хв.

Зовнішні жорсткі диски — використовуються як додаткові пристрої для зберігання інформації. Являють собою диск шириною 3.5 «або 2.5» і контролер для підключення до потрібного порту.

hdd(1)[1]

Тип

HDD (Hard Drive Disk) — звичний для більшості користувачів тип жорстких дисків, в якому інформація записується на магнітні пластини. Такий пристрій забезпечує великі обсяги вінчестерів і невисоку вартість. Однак ці диски дуже чутливі до механічних пошкоджень.

Твердотільний накопичувач або SSD (Solid State Drive) — тип жорсткого диска, в якому використовується твердотільна пам’ять, зазвичай — це флеш-пам’ять. Має ті ж розміри і роз’єми підключення, що і HDD. SSD-диск має певні переваги — безшумністю, більш високою швидкістю передачі даних, ударостійкістю. Недоліки — має обмежену кількість циклів запису, коштують дорожче. Застосовується в основному в мобільних комп’ютерах і серверних системах.
Інтерфейси підключення

IDE — на сьогоднішній день це застарілий роз’єм, використовується в деяких старих моделях жорстких дисків. Максимальна швидкість передачі даних — 133 Мб / с.

SATA — прийшов на зміну інтерфейсу IDE. Існує кілька стандартів даного роз’єму — SATA 1.5Gb / s, 3Gb, 6Gb, швидкість передачі даних — до 178 Мб / с, 357 Мб / с, 715 Мб / с відповідно, всі стандарти сумісні між собою. При підключенні пристроїв з різними версіями SATA швидкість буде обмежена найменшим з них. Починаючи з версії SATA 3Gb / s, можливо «гаряче» відключення диска. Даний інтерфейс використовується в накопичувачах для ПК і для ноутбуків, в деяких моделях серверних жорстких дисків.

SAS- високошвидкісний і надійний інтерфейс, призначений в основному для серверних жорстких дисків. Забезпечує максимальну пропускну здатність — до 600 Мб / с. SAS-диски вважаються найбільш продуктивними, тому їх ціна вища.

USB — універсальний інтерфейс для підключення пристроїв, дві версії — USB 2.0 і більш нова USB 3.0, забезпечують швидкість передачі даних до 572 Мб / с (USB 3.0). За допомогою цих роз’ємів підключаються, як правило, зовнішні HDD.

FireWire — високошвидкісний інтерфейс для підключення зовнішніх HDD, забезпечує безперервний потік даних. Існує нова версія FireWire 800, що забезпечила велику швидкість передачі даних — до 95 Мб / с.

Вибираючи жорсткий диск, обов’язково переконайтеся, що у вашому комп’ютері є необхідний роз’єм для підключення.
Ємність

Фізичний обсяг диска, вказує на те, скільки інформації ви можете на нього записати. Вимірюється зазвичай в гигабайтах (Гб), однак ємність сучасних моделей жорстких дисків вказується вже в терабайт (Тб). 1 Тб = 1024 Гб.

З даною характеристикою найчастіше все просто: чим більше місткість, тим краще. На сьогоднішній день існує можливість отримання максимального обсягу до 18 000 Гб. Таку ємність забезпечує зовнішня система з декількох накопичувачів. Максимальна ємність одного жорсткого диска — 4 Тб. Для підвищення надійності та економії коштів рекомендується придбати два накопичувача по 2 Тб. Зазвичай для домашнього користування цілком достатньо жорсткого диска об’ємом від 600-2000 Тб, залежно від того, яку інформацію ви плануєте зберігати.
Швидкість

HDD-диски — для цього типу дисків важливою характеристикою є швидкість доступу — середній час доступу до одиниці інформації. Показує, наскільки швидко механізм жорсткого диска може позиціонувати головку читання / запису над потрібною доріжкою інформації. Чим вище швидкість доступу, тим менший час знадобиться, наприклад, для запису великої кількості файлів.

У SSD-дисків немає механічних рухомих частин, тому вказують швидкість читання і швидкість запису. Чим вище обидва ці показники, тим швидше буде працювати система, поставлена ​​на такий жорсткий диск, і тим швидше будуть копіюватися файли. Слід зазначити, що швидкість читання завжди вище, ніж швидкість запису.

Швидкість роботи жорсткого диска може залежати від різних параметрів.

Для HDD дисків вказують швидкість обертання шпинделя, від 5400 до 15000 об. / С. Слід пам’ятати, що чим вона вища, тим сильніше нагрівається пристрій. Для настільних комп’ютерів достатньо придбати диск з швидкістю обертання — 5400 або 7200 об. / С, понад 7200 — це переважно SAS жорсткі диски для серверів.
Для будь-якого типу жорсткого диска грає роль обсяг буфера — чим більше, тим вище швидкість доступу до даних на жорсткому диску. На даний момент найбільш популярний обсяг 2-64 Мб для HDD-дисків, від 32 Мб — для SSD-дисків.
Інтерфейс підключення — зазвичай саме спосіб підключення жорсткого диска визначає швидкість доступу до даних, тобто перевищити пропускну здатність інтерфейсу неможливо.

Інші характеристики

Ударостійкість — рівень чутливості жорсткого диска до ударів. Якщо накопичувач планується використовувати в якості переносного, то на цю характеристику слід звернути увагу. Розрізняють ударостойкость при зберіганні (від 75 до 3000 G) і при роботі (від 3-3000 G). Чим вище рівень даної характеристики, тим краще жорсткий диск захищений від зовнішнього впливу.

Споживана потужність — чим нижче потужність, тим менше енергії споживає жорсткий диск. Даний параметр важливий найчастіше для жорстких дисків в ноутбуках, тому харчування йде від акумулятора.
Оснащення

Інтерфейс Ethernet — наявність роз’єму для підключення мережевого кабелю. Підключений таким чином жорсткий диск може бути доступний всім користувачам мережі.

WiFi — наявність вбудованого модуля WiFi для бездротового з’єднання з іншими пристроями, наприклад, з комп’ютером.

Адаптер живлення — також притаманний зовнішнім дискам, оскільки деяким моделям для повноцінної роботи потрібно живлення від мережі.

ReportUnit на смену NUnitOrange

Отличная новость:  Anshoo Arora создал новое приложение: ReportUnit, которое является продвинутой заменой NUnitOrange. Теперь на основе XML файлов, генерируемых платформами NUnit, Gallio и MSTest можно генерировать единообразно и весьма удобно оформленные HTML отчёты о результатах тестирования (в т.ч. и сводный).

Принцип использования  ReportUnit тот же самый, что и у NUnitOrange. Скачать ZIP архив с приложением можно отсюда. Web-страничка проекта находится здесь. Исходный код проекта доступен на GitHub.

Ну и, собственно, небольшой скрин, демонстрирующий оформление результатов модульного тестирования: