Архив за месяц: Октябрь 2017

Комплексный интернет-маркетинг. Что он дает?

Кожна компанія, що має певний рід занять, рано чи пізно замислюється про розширення кола дії і виході в інтернет. Але тут поява компанії не закінчується на одному створенні сайту, а затока контент на сайт, ви не забезпечите собі високий рівень продажів. Важливо ще розкрутити свій ресурс і обігнати конкурентів по відвідуваності. Ефективний маркетинг в інтернеті здатні запропонувати далеко не всі компанії, і варто замовити послуги професіоналів. Вартість такої роботи окупиться сповна вже найближчим часом.

У чому ж переваги інтернет-маркетингу?

В першу чергу, такий тип маркетингу існує для того, щоб надати споживачеві всю необхідну інформацію про товари або послуги. Адже абсолютно будь-який споживач може отримати інформацію про товар і навіть купити його, використовуючи інтернет. Однак, варто пам’ятати, що якщо інформація про товар або послугу не задовольнить споживача, то він піде до конкурентів. Ціна товару або послуги хоч і буде грати роль, проте ж, без реклами Ви просто не зможете донести до покупця інформацію про своє існування. А зі стрімким зростанням кількості користувачів інтернету зростає і попит на товари і послуги, що продаються в мережі.

У деяких країнах  послуги інтернет-маркетингу настільки популярні, що витрати на таку рекламу перевищують витрати на рекламу в ЗМІ, зовнішню рекламу та рекламу на телебачення! У наш час інтернет створює вкрай сприятливі умови для інтернет-комерції. Покупці можуть економити час і сили: їм не треба ходити по магазинах і вибирати товар, адже все тепер є на моніторах їх комп’ютерів. Компаніям ж тепер можна не витрачати гроші на величезну кількість персоналу. У зв’язку з цим і ціна на послуги в інтернеті набагато нижче. Споживачеві достатньо вбити запит в пошуковик, знайти такий товар, вартість якого б влаштовувала, і замовити його.

Вот тут то и нужен грамотный интернет-маркетинг, реклама позволит Вам держаться на первых строчках поисковика, а это значительно увеличит посещаемость и прибыльность вашего ресурса и в этом вам поможет компания с многолетним опытом http://www.push-k.com.ua.

За своєю суттю, комплексний вид інтернет-маркетингу — це стратегія, яка включає в себе кілька інструментів для просування Вашого ресурсу в інтернеті. Це один з найбільш гнучких методів рекламного просування, він дозволить значно знизити всі витрати на послуги маркетингу, і досягти швидких, а головне — ефективних результатів.

Компанія по інтернет-маркетингу  може призвести до таких результатів:

 • Збільшення відвідуваності сайту;
 • Висновок на ринок нових продуктів і послуг;
 • Ознайомлення інтернет-аудиторії з Вашими товарами або послугами;
 • Підвищення популярності бренду, а так же лояльності до нього;
 • Збільшення продажів на інтернет-ресурсі;
 • Розширення цільової Аудиторії;
 • Заняття лідируючих позицій в пошукових системах.

З причини того, що комплексне просування — це дуже гнучкий процес, в результаті якого можна вирішити будь-яке завдання, довіряти варто тільки професіоналам. Важливо правильно підібрати спосіб розкрутки.

Ось які інструменти використовуються в комплексному інтернет-маркетингу:

 • Пошукова оптимізація сайту;
 • Контекстна реклама;
 • Банерна реклама;
 • Маркетинг в соціальних мережах;
 • Вірусний маркетинг;
 • Інтернет PR;
 • Купівля трафіку в різних обмінних мережах;
 • E-mail маркетинг (відправка тематичних розсилок);
 • Розробка промо-сайтів.

Всі ці способи, при правильному використанні, відкривають величезна кількість можливостей, які дозволять обігнати конкурентів. Для вибору інструментів, якими буде здійснена розкрутка, враховується маса чинників:

 • Специфіка бізнесу клієнта. Адже для того, щоб чітко уявити компанію, необхідно чітко розуміти рід занять замовника.
 • Цільова інтернет-аудиторія. Це один з ключових чинників, необхідно пропонувати послуги або товар замовника саме його цільовим клієнтам.
 • Планування бізнесу та стратегічні завдання компанії. Це важливо враховувати, так як просування планується на тривалий термін, для успішного закріплення на онлайн-ринку.

Раскрутка сайта по самым выгодным ценам от специалистов компании «Site-OK»

Раскрутка сайта необходимо для того чтобы повысить популярность во всемирной сети. Для этого есть очень много различных способов. С развитием интернета появляется всё больше веб-ресурсов. Большинство людей начали размещать свои данные на них для того чтобы расширить возможности своего бизнеса.

В связи с тем, что таких желающих очень много, конкуренция также возросла. Для того чтобы самым лучшим образом выделиться среди огромной массы своих конкурентов и стать более популярными конечно же нужно подумать о раскрутке веб-ресурса. Ее можно выполнять даже самостоятельно.

Но если вы хотите чтобы результаты превзошел ожидания, конечно же, лучше всего быть обладателем определенных знаний и навыков в сфере продвижения в поисковых системах. Именно поэтому если у вас нет такого опыта, лучше всего обращаться в нашу организацию site-ok.ua. Мы занимаемся продвижением сайтов достаточно долгий период времени для повышения позиции ваших веб-ресурсов.

Для раскройки мы готовы предложить как контекстную рекламу, так и SEO продвижение. Раскрутка сайта это довольно-таки нелегкий процесс, в котором вы не сможете получить всё и сразу и прямо сейчас. Стоит отметить то, что постепенно будет увеличиваться количество посещений на ваш веб-ресурс с каждым месяцем.

Услуги наших сотрудников в сфере раскрутки это сео оптимизация и поиск ошибок, а также качественный копирайтинг, анализ работы конкурентов для того чтобы выбрать как можно лучшую раскрутку, и конечно же повышение позиций в топ-5.

Все виды контекстной рекламы от наших специалистов помогут получить вам сразу топовые места во всемирной сети. Если использовать контекстную рекламу, то можно очень быстро получить прирост своих клиентов.

Это связано с тем, что именно контекстная реклама показывается только тем людям, которые заинтересованы в ваших товарах и услугах. Мы готовы предложить всем своим клиентам только самые выгодные и лучшие условия сотрудничества.

У нас вы всегда сможете получить приемлемую по цене раскрутку сайта на вашей странице для этого вам необходимо просто отправить нам свой заказ специальной формой. Мы всегда поможем вам грамотно решить все вопросы для того чтобы привлечь огромное количество клиентов и увеличить эффективность вашего бизнеса. В работе мы используем только самые новейшие способы продвижения, которые помогают вам увидеть хороший результат за самый минимальный срок.