Вибір квітів для коханої дівчини

Практично кожен молодий чоловік втрачається, коли наближається день народження коханої дівчини. У цей день не прийнято бути з порожніми руками. І якщо не вистачає грошей на ювелірну прикрасу, то квіти не вважаються розкішшю. Тільки необхідно правильно їх підібрати.

Як вибрати букет

Якщо хлопець познайомився зі своєю обраницею зовсім недавно, то для нього може бути пробачити, що він не знає, яким саме квітам вона віддає перевагу. Щоб не розчарувати дівчину, можна піднести їй букет троянд. Їх любить більшість жінок і ніхто з них не відмовиться від такого подарунка. А в тому випадку, якщо відносини тривають вже тривалий час, то можна навіть замовити кошик з квітами на день народження дівчини. Такий оригінальний подарунок їй обов’язково сподобається. Найкраще, якщо в такій композиції будуть присутні різні квіти.

Але такий варіант більше підійде для таких рослин з коротким стеблом. Можна поцікавитися у подруг своєї обраниці, віддає вона перевагу лілій, ромашок або гербери. Відповідь на це питання вони обов’язково повинні знати. На свою інтуїцію чоловік не повинен покладатися, бо помилка в цьому питанні загрожує неприємними наслідками. Бажано дарувати букети своїй жінці не тільки на день народження, тому хлопець повинен постаратися відразу ж з’ясувати, яким квітам вона віддає перевагу. Для цього достатньо при зустрічі завести розмову на подібну тему, і дівчина обов’язково проговориться.

Скільки квітів дарувати

Чому б хоча б один раз не здивувати свою обраницю? Адже можна піднести їй екзотичні фрезії, які важко вирощувати. Вони зустрічаються рідко, тому будь-якій жінці буде приємним такий подарунок. Необхідно пам’ятати, що ціни на http://BUKET24.com.ua більш прийнятні і їх можна замовити з доставкою додому. Cкільки всього повинно бути штук в букеті? І це стосується не тільки фрезий.

Їх повинно бути тільки непарну кількість. Чоловік повинен пам’ятати, що парне кількість присутня в букеті, використовуваному на похоронах. Якщо чоловік прийде з букетом, в якому знаходиться три квітки, то це знак того, що він готовий вирушити зі своєю коханою навіть на край землі. Якщо їх кількість буде 5, то це явне свідчення любові. Тільки не треба, щоб їх було сім. Адже з таким букетом приходять тільки тоді, коли готові зробити пропозицію. І якщо під час зустрічі воно не буде зроблено, то жінка може образитися. У тому випадку, якщо чоловік ще не визначився, робити пропозицію чи ні, то він повинен приходити з букетом, в якому присутні різнобарвні квіти. У цьому випадку не буде ніякого конкретного натяку на пристрасть, любов або розлуку.