Як вибрати квартиру в новобудові?

 

Проcтор и свобода - жилье в новостройкеЯк убезпечити себе при купівлі квартири в новобудові? Існують загальні питання покупки квартири в споруджуваному будинку. Сподіваємося, що відомості, якими ми хочемо поділитися з майбутніми власниками нових квартир, будуть корисними. Відразу обмовимося, що наші поради адресовані людям, які купують новобудову не з метою перепродажу, а для постійного проживання в ній.

Забудовник

Репутація будівельної компанії — один з головних питань, на який слід звертати увагу при покупці квартири в новобудові. Не соромтеся цікавитися рейтингом будівельної компанії, термінами здачі житла і не нехтуйте порадами професійних продавців нерухомості.

Смотрите также:купить квартиру в новостройке в киеве

Вартість

Перші питання, які виникають при купівлі квартири місто, район і ціна, на яку може розраховувати покупець. Якщо плата за квартиру буде проводитися не власними, а позиковими засобами, слід звернутися в банк, щоб вибрати іпотечну програму і точно оцінити свої фінансові можливості. Неоціненну допомогу при цьому можуть надати і фахівці агентства нерухомості (іпотечні брокери), що мають великий досвід подібної роботи.

При покупці новобудови потрібно знати, що заявлена в рекламному проспекті забудовника ціна зазвичай вказує на вартість найдешевшої квартири, наприклад, що має невелику площу або розташованої на перших або останніх поверхах будівлі. Вартість інших квартир такої ж категорії (одно-, двокімнатна, трикімнатна) може бути значно вище.

Слід також з’ясувати при укладенні договору, чи є договірна ціна остаточною.

Квартира в новобудовіКвартира в новостройке

При виборі квартири в новобудові, звертайте увагу на матеріали, з яких будується будинок. Сьогодні будівельні компанії зводять будинки різного типу: цегляні, панельні або монолітні (цегляно-монолітні, панельно монолітні). Перша категорія будинків, що будуються з цегли — найбільш дорога, тому рідше пропонована забудовниками. Звичайно, ми, по-старому, воліємо цегляні будинки всім іншим категоріям будинків, але нові технології, використовувані при будівництві, дозволяють зводити будинки не менш комфортні і теплі.

Інфраструктура

Зовнішня і внутрішня інфраструктура будівлі, що будується також входить до найбільш пріоритетні категорії вибору житла. Чи є поблизу магазини, поліклініки, школи, аптеки? Чи добре обладнаний дитячий майданчик, чи є можливість автомобільної парковки, чи є приміщення для вахтера, які установи будуть знаходитися в цокольному поверсі — ось не повний перелік питань, на який майбутній новосел хотів би отримати відповідь. Якщо нова будівля належить до «точкової забудови», оцінити розвиненість зовнішньої інфраструктури не складе труднощів. Якщо ж будинок споруджується в новому районі, слід ретельно ознайомитися з планом майбутньої забудови. Ця рада буде корисний і при оцінки виду з вікна майбутньої квартири. Відомі випадки, коли власники ставали володарями престижних великих квартир з видом на захаращений двір пізніше вибудуваного триповерхового магазину.

Вид з вікна

Вид з вікна — важливий критерій вибору квартири. Ліс, парк, озеро або багатоквартирний будинок, що дивиться у вікна різниця суттєва. При виборі квартири ми радимо також звертати увагу і на освітленість житла в денний час доби. Відвідайте квартиру (якщо вона вже побудована) вранці, вдень і ввечері, якщо сонячне світло для вас дуже важливий. Це допоможе оцінити, наскільки «світлої» виявиться купується житло.

Сусіди

У поняття «комфорт» входять не тільки зручності, пропоновані забудовником при будівництві житла. Дуже важливо, хто буде сусідом покупця новобудови в майбутньому. Часто, щоб убезпечити себе від шуму або інших незручностей, покупці квартир об’єднуються з родичами або друзями, щоб сусідами по майданчики були знайомі люди. Якщо такий варіант неможливий, то поцікавтеся у продавця новобудови, чи відноситься будинок до категорії багатосекційних будинків, коли на різних поверхах знаходиться різна кількість квартир і виберіть найбільш підходящий варіант.

Добавить комментарий