Диван хмара — диван, який вміє літати!

 

Час дивувати і надихати! Уявіть собі диван, який ширяє в повітрі. Диван Cloud або, як його ще називають, хмара, не має спеціальних пристосувань для опори. Немає ні пружин, ні шнурків і ні мотузок, як у підвісний ліжка. Диван хмара — це меблі, які вміє парити!
divan_oblako[1]

Фантастика та й годі, скажіть Ви. І Ваші здогадки дійсно вірні! Даний диван всього лише концептуальна ідея, для вирішення якої доведеться перевернути всю фізіологію людини. Сон на такому ліжку хоч і буде комфортним, але корисним назвати його просто не можна. Магнітне поле, потужність якого витримує 100 кілограм, навряд чи можна назвати позитивним для людини.

Смотрите также:интернет магазин диванов

Цей дивовижний арт-проект був розроблений японською студією дизайн DK Wei’s і здобув третє місце на конкурсі RELAX furniture design. І хоча це всього лише фантазія, але що було б з нашим світом, якби люди не мріяли? Адже колись політ в космос здавався неймовірним досягненням для людства!

Люди вважали багато речей фантастичними, а тепер — це всього лише прості речі, які ми щодня використовуємо в побуті. Так що можливо навіть така неймовірна ідея отримає право на життя, і комусь можливо посміхнеться щастя відпочивати на справжнісінькому хмарі, але в своїй квартирі!

Добавить комментарий