Робот-пилосос YCR-M02: перший робот з інтелектом!

Не втомлююся дивуватися, як швидко почала розвиватися робототехніка, ось уже на прилавках магазинів і в Інтернеті з’явилися роботи-пилососи п’ятого покоління, а здавалося, зовсім недавно ми з подивом дивилися на перші чудо-моделі домашніх помічників. Чим же вирішив здивувати нас виробник на цей раз? Пальма першості в розробці роботів-пилососів п’ятого покоління належить, звичайно iRobot. Лідеру високих технологій США. Що ж нового в Roomba 530?

1. Просунута система навігації.

Робот орієнтується в просторі так, ніби у нього є очі. Дійсно, безліч датчиків дозволяють йому не натикатися на меблі або предмети. Корпус робота оброблений спеціальним м’яким матеріалом, так що коли робот-пилосос «впирається» в шафу або стіну, він змінює свою траєкторію і очищає поверхню уздовж предмета. До того ж, виробникові вдалося досягти практично 100% охоплення поверхні підлоги, завдяки розробці унікальних механізмів руху робота.

stat_06_2
Робот легко об’їжджає предмети

2. Потужні щітки.

Потужні турбо-щітки нового покоління здатні впоратися не тільки з пилом, брудом, але і шерстю тварин. Щітки обертаються дуже швидко назустріч один одному, завдяки цьому видаляються навіть найсерйозніші і в’їдаються забруднення.

3. Очищення повітря.

Просунута система фільтрації дозволяє очистити повітря не тільки від пилу, але навіть від найдрібніших алергенів, тому дана модель робота-пилососа буде особливо актуальна для сімей, де є алергіки і маленькі діти.

stat_06_3
На зарядку робот стає автоматично

4. Алгоритм антізапутиванія.

Робот-пилосос Roomba 530 може впоратися не тільки з ковроліном, лінолеумом, паркетом або керамічної плитки, але і спокійно заїхати і з’їхати з килима, навіть володіє довгим ворсом і бахромою. Унікальний алгоритм антізапутиванія відключає щітки робота при зустрічі з подібним перешкодою, внаслідок чого зупинки процесу збирання не відбувається.

stat_06_1
Робот не заплутається в пензликах килима

Смотрите также:купить пылесос irobot

5. Система голосових повідомлень.

Всі сервісні повідомлення робот повідомить Вам особисто завдяки сучасній системі звукового оповіщення. Ви завжди точно знатимете, чи потрібно очистити контейнер для сміття або ввести нову програму збирання. Хоч це поки і не інтелект, але роботи-пилососи вже почали розмовляти!

Добавить комментарий