Дом на ГорнойБудинок на ГорнойПрі покупці квартири перед потенційним новоселом завжди стоїть дилема: купити квартиру в новобудовах або на вторинному ринку житла. На перший погляд, другий варіант має незаперечну перевагу більш низьку вартість. Крім того, вторинні квартири мають встановлену сантехніку, а також газову або електричну піч, тому, зробивши косметичний ремонт, в них відразу можна жити.

Квартири ж у новобудовах вимагають серйозного капітального ремонту, покупки оздоблювальних матеріалів і установки необхідного сантехнічного та електричного обладнання. Але, при цьому, незважаючи на серйозну витратну частину на будівництво такого житла, покупка квартири в новобудовах має безліч переваг.

Смотрите также:дешевые квартиры в киеве купить

Один з головних плюсів нового житла — відсутність «квартирної історії». Для багатьох новоселів принципово важливо, щоб вони в’їжджали в «чисте», без аури попередніх квартиронаймачів, житло. Для інших, більш прагматичних покупців, факт відсутності колишніх власників житла означає зниження ризиків юридичної неправомочність угоди (купівлі-продажу квартири). Адже не секрет, що на ринку нерухомості зустрічаються не тільки добросовісні продавці: квартира може бути в заставі або під арештом, в ній можуть бути прописані неповнолітні діти, попередня покупка цього житла була проведена з порушеннями і так далі.

Жилой комплекс Каскад в КраснообскеПри покупці новобудови ризики такого роду зведені до мінімуму. Правда, ніхто не застрахований від несумлінності будівельної компанії, але це питання вирішується просто — слід вибирати фірму з дуже хорошою репутацією. Є і більш екзотичні «мінуси» придбання нового житла, наприклад, будівництво будинку на ділянці, що відноситься ні до муніципальної, а федеральній власності, але це буває надзвичайно рідко і пояснюється не стільки зловмисністю будівельників і мерії, скільки паперової плутаниною.

Житловий комплекс Каскад в КраснообскеСегодня купити квартиру в новобудові може будь-хто будівельники пропонують квартири різної цінової категорії та комфортності: від звичайних квартир до таунхаусів або пентхаусів. Незважаючи на відмінність в корисної площі і вартості, квартири в новобудовах більш комфортабельні, ніж, наприклад подібні квартири на вторинному ринку. У новому будинку можуть бути не тільки незвичайні планування кімнат, просторі лоджії, пральні та гардеробні приміщення, але й окремі входи, другі поверхи і тамбури, відгороджують сміттєпровід. У деяких будинках передбачені конференц-зали для мешканців, сауни або солярії, системи відеоспостереження та приміщення для консьєржок. У загальному випадку, новобудови можуть відповідати побажанням найвимогливіших клієнтів. Для бізнес квартиронаймачів, які купують елітне житло, новобудова — це і ще безпеку, охоронювана територія і приналежність до свого соціального прошарку.

ЖК КамелотЖК КамелотСовременние новобудови будуються з нових високоякісних матеріалів і використовують уніфіковані елементи (пластикові вікна та металеві двері), що надає будівлі гарний зовнішній вигляд. Як правило, архітектурний проект нового житлового будинку передбачає цокольний поверх для офісів і магазинів, вбудовані підземні парковки, гаражі та обладнані дитячі майданчики. У нових мікрорайонах жити зручно і комфортно, особливо, якщо ушляхетнюється і прибудинкових зона — проводиться посадка дерев, «канадської» трави і встановлюється садова скульптура.

Вартість нових новобудов у порівнянні покупкою житла на вторинному ринку буде вищою. Однак, якщо договір із забудовником укладено на етапі «нульового циклу», то ціна зменшиться. Звичайно, ризики покупця в цьому випадку будуть більше, ніж при покупці вже побудованого житла. І справа тут не тільки в бездоганній репутації будівельної компанії, але і в економічній ситуації в країні. Порадити тут можна тільки одне: читати серйозні економічні огляди — це допоможе і при виборі валюти при укладанні іпотечного договору, якщо майбутній власник буде запозичувати кошти в банку (експерти рекомендують позичати гроші в рублях). Більш детальну інформацію по іпотеці Ви можете отримати у наших фахівців.

От admin

Добавить комментарий