Британські ювеліри з компанії Amosu Couture представили публіці рожевий iPhone 6. Вартість такого «няшная» каліфорнійського смартфона становить 3000 доларів.

Популярність нового покоління каліфорнійських супер-смартфонів просто зашкалює цього року. Проте британські фахівці з Amosu Couture вирішили зробити iPhone 6 ще більш привабливим для жіночої половини, як їм здається! Корпус гаджета перефарбували в рожевий колір, а також прикрасили телефон кристалами Swarovski та іншими коштовностями. Не забули ювеліри зробити і свою відмітку на смартфоні: їх напис дуже сильно впадає в очі, що не дужето і красиво!

Це найперший у світі iPhone 6 рожевого кольору, таких апаратів створять обмежена кількість, що ще більше підкреслить оригінальність пристрою і його унікальність. Більш детальної інформації про вагу каміння та інших характеристиках рожевого смартфона, поки немає.

Смотрите также:зарядное устройство для iphone

Британський бренд вже не перший раз пропонує свої варіації телефонів від Apple. Так, на їх порталі можна придбати рожевий iPhone 5s за 2250 доларів, золотий iPhone 6 Plus за 3 тисячі доларів, а також доступні інші колірні оформлення та інші гаджети від Apple.

До кожного смартфону йде бонусний подарунок — шкіряний чохол, вартість якого на сайті 250 доларів США.

От admin

Добавить комментарий