З кожним днем потреби інтернет користувачів збільшуються, контент стає більш ресурсоємним і вимагає все більше швидкості доступу до мережі інтернет.
Але є різні потреби різних користувачів і в цій статті ми детально розглянемо інтернет-тарифи послуги Домашній інтернет провайдер Київстар.

На сьогоднішній день користувач можуть вибрати один з трьох тарифів: Безлім М , Безлім L , Безлім XL .

Судячи з назви вже можна здогадатися який з тарифів найшвидший. Візьмемо для прикладу тарифну лінійку по місту Київ :

Безлім М обійдеться Вам у 85 грн / міс до 20 Мбіт / с.

Така швидкість ідеально підійде користувачам які нечасто скачують важкі файли і мають 1-2 пристрої. 20 Мбіт / с достатньо для комфортного проведення часу в мережі, Ви зможете дивитися відео в онлайні в 720-1080p. Однак якщо у Вас більше пристроїв або потрібно завантажувати важкі файли варто дивитися в бік  LXL . Під важкими файлами ми маємо на увазі обсяг більше 5 гігабайт бо чекати прийдеться більше години.

Безлім L  обійдеться Вам у 100 грн / міс до 50 Мбіт / с.

На момент написання статті на даний тариф діє відмінна акція 50 за 50 . Серед всіх тарифів Київстар,  L   є найпопулярнішим і стане оптимальним варіантом для більшості користувачів інтернету. На даному тарифі Ви зможете без втрат дивитися онлайн 1080 відео на SMART-TV, а так само з комфортом завантажувати файли великих обсягів. Однак файли 20-40 гігабайт гойдатимуться не так швидко і в цьому випадку ми рекомендуємо брати XL . Взагалі якщо Вас не бентежить абонплата беріть відразу 100 Мбіт / с, цього буде достатньо навіть для самих вимогливих користувачів.

Безлім XL  обійдеться Вам у 130 грн / міс до 100 Мбіт / с. На даний тариф діє акція 100 за 100 . Якщо Ви багато граєте, качаєте, дивіться і володієте великою кількістю пристроїв цей тариф Ваш вибір. Саме на  XL  досягається максимальна швидкість завантаження файлів.

Якщо у Вас залишилися питання щодо вибору тарифи пишіть в коментарі!

От admin