pluryal booster

Pluryal — препарати нового покоління

Коли всі підручні засоби від носогубних складок і зморшок вже не допомагають, а косметика вже не в змозі приховати вікових змін структури шкіри, і ми приходимо до висновку про те, що нам необхідно ін’єкційне лікування зморшок і заповнення носогубних складок гіалуроновою кислотою, то вибір філерів pluryal booster буде самим адекватним рішенням.

Застосування філерів Pluryal

Переваги Плюреаль полягають у тому, що використання цього препарату гарантує вам безпеку за рахунок унікальної структури речовини, не має протипоказань і може застосовуватися навіть молодими жінками. Цей препарат натуральний і ефективний, що підтверджується багаторічною практикою його застосування.

Pluryal слід застосовувати, якщо ви хочете усунути такі недосконалості:

  • міжбровні лінії
  • Носогубні складки і зморшки всіх типів
  • Корекція контуру і обсягу губ
  • Солодкі в кутах рота, що опускають куточки губ

Усунення зморшок і рубців, видалення носогубних складок і постакне, корекція обсягу і форми різних областей особи — це саме ті завдання, з якими легко справляється Плюреаль. Діє він швидко і ефективно, результат довго буде радувати око: повторити процедуру можна через 6 14 місяців і тільки після консультації з фахівцем.

Pluryal Обсяг

Гель для носогубних складок, зморшок, постакне і моделювання недосконалостей Плюреаль волюмов — універсальний, еластичний препарат, заснований на гіалуронової кислоти. Цей щільний і в’язкий гель незамінний для більш глибокої корекції, додання тканинам необхідного обсягу та форми. Він легко впорається з такими завданнями:

  • Збільшення обсягу скул, щік
  • Корекція об’єму та форми підборіддя, нижньої щелепи
  • Контурна пластика обличчя
  • Корекція контуру і обсягу губ

На Плюреаль волюмов ціна в середньому становить 7-10 тис. Рублів, вартість може варіюватися.

Pluryal Ракета-носій

Плюреаль Бустер допомагає відновити пружність шкіри, здоровий і природний колір обличчя, усунути поверхневі зморшки і повернути збезводненої шкірі життя. Pluryal Booster вводиться у верхні шари шкіри для її зволоження і відновлення структури.

Pluryal — унікальний засіб від носогубних складок, зморшок і інших ознак старіння. Косметологи і фахівці з повернення краси і молодості жінкам рекомендують використовувати філери цієї марки, адже корекція форм і обсягів особи без праці дається цього препарату.

От admin