Канадская система образования – одна из лучших в мире.  Правительство Канады выделяет более 8% средств из бюджета на развитие этой области, что является самым высоким показателем в мире. Канаде занимает ведущие позиции в таких областях образования, как микроэлектроника, высокие технологии, аэрокосмическая индустрия. При высочайшем качестве программ, обучение в канаде стоимость гораздо дешевле, чем в Австралии, Великобритании или США. Иммиграционная политика Канады позволяет выпускникам и их семьям остаться работать в стране после завершения обучения. Все это способствуют тому, что многие студенты выбирают образование в Канаде. Стоимость обучения разная, и зависит от того, какую именно степень вы хотите получить.

Шкільна освіта. Діти 6-18 років навчаються в початкових і середніх школах. Ви можете вибрати для дитини навчання англійською або французькою мовою. Всі школи оснащені комп’ютерами та Інтернетом, передовими навчальними матеріалами. Ваша дитина отримає можливість вивчити іноземну мову в тому віці, коли інформація особливо добре засвоюється, і, до моменту надходження в коледж чи університет, буде вільно спілкуватися з носіями мови. Проживання для дитини буде комфортним і безпечним, і тому батьки обирають навчання в Канаді. Вартість одного року навчання становить 20-30 тисяч канадських доларів на рік.

Список шкіл де можна отримати Освіти в Канаді і їх вартість

— Battle River School Division. Середня школа державного типу. Вартість навчання — 9000CAD в рік. Прекрасно обладнані класи, Інтернет, спортивні майданчики, басейн. Школа забезпечує іноземним студентам великі мовні, спортивні, мистецькі програми. Високий відсоток випускаемо.

— Bodwell School. Приватна школа. Приймає учнів 8-12 класів, пропонує поглиблене вивчення мов і спеціалізується на підготовці до вступу в коледж і університет. Посідає перше місце в рейтингу канадських приватних шкіл.
— Burnaby School District. Мережа державних середніх шкіл. Включає в себе як початкові, так і середні школи. Приймає іноземних студентів з 8-го класу, пропонує річне і піврічне навчання. Вартість навчання складає 12000 за рік або 6500 за семестр.
— Canadian International Hockey Academy. Приватна школа-академія. Крім загальних академічних дисциплін, здійснює підготовку кадрів для хокейних клубів. Приймає як юнаків, так і дівчат. Оснащена сучасним спортивним обладнанням, підготовку спортсменів ведуть кваліфіковані тренери.
— Columbia International College. Середня школа-пансіон. За останні 30 років працює з іноземними студентами, співпрацює з найбільшими університетами Канади, завдяки чому випускники цієї школи мають перевагу при вступі до вузу. Вартість навчання складає 15000 для учнів 7-8 класів, і 10000 для старшокласників.
— Golden Hills International. Державна середня школа. Пропонує учням все, чим славиться  вартість освіту в Канаді : поглиблене вивчення мов, прекрасну спортивну базу, програми для молодших і старших класів, різноманітні екскурсійні заходи, підготовку до вступу до ВНЗ. Вартість одного року навчання — 20000 $.
— Mountain View School Division. Середня школа державного типу. Єдина в Канаді школа, яка пропонує українсько-англійське і українсько-французьке двомовне навчання. Приймає школярів від 5 до 18 років. Передбачає тримісячне, піврічне або річне навчання. Вартість навчання в Канаді  становить 3000, 5000 і 10000 CAD відповідно.
— Powell River School District. Державна школа. Пропонує учням від 5 до 19 років різноманітні програми: вивчення мистецтв, музики, мовні курси, екологічні програми, курси кулінарії, підготовку до університету. Округ Британська Колумбія, в якому розташовується школа, славиться щорічними культурними і спортивними заходами, а мальовнича природа приваблює безліч любителів активного дозвілля.

Вартість навчання в Канаді і її переваги

   Освіту можна отримати як в університеті, так і в коледжі.  Вартість освіти в Канаді  різниться в залежності від того, в якій провінції знаходиться інститут і становить від 10000CAD до 50000CAD. Отримання професійної освіти з присвоєнням ступеня бакалавра триває 3-4 роки після школи і стоїть 11-18 тисяч. Цей варіант хороший тим, що ви купуєте професійні навички, і після коледжу готові приступити до роботи.

Після коледжу можна продовжити освіту і отримати ступінь магістра. Навчання триває 3 роки і коштує від 20 до 50 тисяч CAD. Остання щабель освіти — здобуття ступеня доктора наук. Триває від 2-х до 5-ти років в залежності від участі в наукових дослідженнях. Вартість навчання також становить 20-50 тисяч. Якщо ви хочете підібрати дешевший варіант навчання, варто звернути увагу на університети, розташовані в невеликих містах, вартість одного року навчання в них на 10-30% нижче, а якість освіти не поступається великим вузам.

 Навчання в канаді вартість
   Крім срeднeгo і висшeгo освіти, Канада популярна своїми мовними курсами. Ви зможете підтягнути англійську і французьку мову, вибираючи навчання в Канаді. Вартість курсів коливається від 600 до 1200 CAD і триває близько 4-х тижнів. Вік учнів — від 16 років.
   Крім витрат на освіту слід врахувати і супутні витрати: проживання, харчування, проїзд, віза, страховка і т.д. Канада — країна недорога, і додаткові витрати під час навчання складуть в середньому 8-10 тисяч на рік. Оренда квартири в місті обійдеться в 600-800 CAD в місяць, але багато студентів вважають за краще селитися в гуртожитку. Проживання в кампусі приблизно в два рази дешевше, ніж в місті, і коштує 4-5 тисяч на рік, включаючи харчування. Страховка обійдеться в 600 $, квиток на автобус-2,5 $, студентські внески — близько 300 $.
Якщо ви вже вибрали Канаду для отримання своєї освіти, залишається тільки визначитися з інститутом і спеціальностями, які ви хочете вивчати. Прекрасний рівень викладання, невисокі ціни, цікаве дозвілля, безліч нових друзів і престижна професія — все це подарує вам навчання в Канаді. Вартість навчання, список університетів, умови отримання візи ви можете дізнатися у наших фахівців.
Середню освіту в Канаді можна отримати в державній або приватній школі. У державних установах навчаються близько 95% школярів, вони приймають дітей з різних країн світу. Навчальні програми Канади розрізняються залежно від регіону, в якому знаходиться школа, але якість освіти всюди відповідає найвищим вимогам.
Якщо ви вибрали для своєї дитини якісну освіту в Канаді, з усіх питань звертайтеся до фахівців нашої компанії.

От admin