Створення сайтів від Nomax — це продають сайти для вашого бізнесу. Для того, щоб залучити ваших потенційних клієнтів з Інтернету і допомогти зробити їм правильний вибір на користь вашої компанії потрібне створення сайту, що продає.

Хороший сайт виконує кілька функцій: підтримує імідж компанії, інформує постійних клієнтів про нові продукти, послуги компанії, приваблює нових клієнтів з Інтернету, допомагає автоматизувати бізнес та ін. В більшості випадків створення сайтів для компаній — це вихід на багатомільйонну аудиторію в Інтернеті.

Вам не потрібно заповнювати нескінченні бріфи і ТЗ — це справа наших фахівців. Ви зустрічаєтеся з маркетологом і ви разом визначаєте структуру і необхідний функціонал сайту. Якщо у вас вже є обдумане рішення, яке ви хочете реалізувати на сайті, маркетолог розробить ТЗ у відповідність з ним.

На основі технічного завдання розробляються прототипи сторінок (структура сайту), а потім отрісовиваємих дизайн-макети. Після затвердження дизайну сайту починається етап програмування. Потім ми з вами тестуємо сайт, перевіряємо його працездатність, функціональність, повноту інформації і вже публікуємо в Інтернеті (ставимо на домен). У цього моменту ваш сайт починає працювати на вас і ваш бізнес!

От admin