Казеїновий протеїн – це другий за популярністю тип спортивного білку після сироваткового. У цій статті наведена інформація про його дію, користь для спортсменів і спосіб прийому. У якості прикладу цієї добавки взятий продукт від відомої фірми Про Нутрішн.

100% Casein Pro Nutrition – харчова добавка для підтримки позитивного азотистого балансу. Відразу після вживання, близько шести годин м’язова тканина буде захищена від негативного впливу катаболічних процесів. Спортивні дієтологи рекомендують вживати протеїни пролонгованої дії перед сном або запланованим голодуванням.

У кожній порції Casein Pro Nutrition 24 грама білка, мінімальний вміст лактози, вуглеводів і жирів. Добавку можна приймати незалежно від спортивного спрямування та статі. Необґрунтовані страхи обзавестися жировими відкладеннями в даному випадку недоречні: калорійність однієї порції всього 110 ккал, а швидких вуглеводів практично немає.

Характеристика 100% Casein Pro Nutrition

  • Висока концентрація білка
  • Максимальна засвоюваність
  • Повноцінний амінокислотний профіль
  • Тривалий час підтримує позитивний баланс азоту
  • Не містить дешевої рослинної сировини
  • Висока біологічна цінність
  • Пролонговане вивільнення поживних речовин
  • Сприяє жиросжиганию

У нічний час найбільш активно працюють відновлювальні процеси. Вироблення власного гормону росту під час сну посилюється в кілька десятків разів, однак без будівельного матеріалу регенерація клітин неможлива. Сироватковий протеїн засвоюється в середньому за 30 хвилин, що робить його непридатним до вживання перед сном. Саме казеїн – найбільш підходящий вибір. Крім відновних процесів 100% Casein від Pro Nutrition активізує ріст сухої мускулатури. Але головна особливість – це унікальна анаболічна матриця.

У звичайного казеїну біологічна цінність білка в три рази нижче, ніж у сироваткового. В даному випадку виробник спортивного харчування збагатив сировинний продукт спеціальними поліпептидними зв’язками і ензимами, за допомогою яких збільшується БЦ. Таким чином досягається подвійний ефект: повний захист мускулатури протягом 6 годин і зростання сухої маси без відкладення жирового прошарку, що згодом веде до збільшення силових показників.

Рекомендації по вживанню 100% Casein Pro Nutrition

Розмішайте одну порцію протеїну (32 г) з 200 мл молока. Випивайте один коктейль перед сном або запланованим голодуванням. Зверніть увагу: добавку можна вживати на постійній основі.

Джерело: http://1777.ru/stavropol/one_lenta.php?id_one=5587&id=29

От admin