Дуже багато сімей хочуть мати дитину, але проходять роки, а його все немає

Жінці треба знати, як відбувається зачаття і всі особливості свого менструального циклу.

У жінки в кожному з двох яєчників знаходяться приблизно 200 тисяч
незрілих яйцеклітин і близько 500 дозрівають.

 

Коли одна дозріла яйцеклітина в яєчнику виходить в маткову трубу або черевну порожнину, можливо запліднення. Якщо дозріла яйцеклітина зустрічається в матковій трубі зі сперматозоїдом, відбувається зачаття. Вихід дозрілої яйцеклітини з яєчника — це овуляція. У жінки овуляція відбувається щомісяця протягом багатьох років, які називаються дітородними. Початок дітородного часу 11 — 16 років з появою першої менструації, закінчення о 48 — 55 років, після яких починається менопауза.

Овуляція настає в середині менструального циклу. Для зачаття найбільш сприятливо час протягом 5 днів до овуляції і через один день після овуляції.
(Примітка. Тим, хто не хоче завагітніти, щоб уникнути небажаної вагітності треба оберігатися постійно. Уникайте гормональних препаратів, не руйнуйте свій гормональний фон, це призводить до передчасного старіння! Є більш безпечні методи контрацепції.)
Згідно досвіду, пара може при регулярного статевого життя зачати дитину протягом 1-2 років. Якщо цього не виходить за бажання мати дітей, треба вживати заходів.

Причини безпліддя у жінок:
1) Порушення менструального циклу, що перешкоджають дозріванню яйцеклітини. Причина в недостатній активності гормонів.
2) Запалення жіночих статевих органів, що призводять до непрохідності в маткових трубах. Це піддається лікуванню у багатьох випадках.
3) Патологія в будові жіночих статевих органів.
4) Наслідки прийому протизаплідних гормональних препаратів, після яких жінка може відновлювати свої гормони протягом 1 року.
5) Стреси.
6) Аборти.

Причини безпліддя у чоловіків:

Низька активність сперматезоідов. Вона може бути обумовлена як перенесеними раніше захворюваннями, так і неосвіченим ставленням до свого здоров’я.
1) Наприклад, багато чоловіків тримають ноутбук на колінах, не замислюючись над тим, які руйнування може надати на організм польове і тепловий вплив ноутбука, зокрема на активність сперматезоідов.

2) Звичка носити мобільний телефон у кишені може дуже дорого обійтися родині, так як потужні понад-високо-частотні випромінювання мобільника, що постійно знаходиться в режимі прийому передачі можуть не тільки призвести до безпліддя, але, що ще гірше, до народження хворої, неповноцінної дитини, для якого життя перетвориться на муку.

Тільки вдумайтеся: Ви носите потужну радіостанцію, випромінювання якої охоплюють весь світ, близько дітородних органів!

От admin

Добавить комментарий