Як правило, заміський будинок пов’язаний із землею, на якій він розташований,
тому, коли вибираєте ділянку під будівництво, необхідно враховувати певні моменти.

Перш, ніж будете приступати до вибору, сформулюйте для себе, в якому будинку ви хочете жити і що це буде — літня резиденція, або ж постійне місце проживання, а може, своєрідна база для занять полюванням, риболовлею або проведення пікніків.

Припустимо, Вам потрібно подивитися земельні ділянки в Дніпропетровській області, і щоб правильно визначитися з вибором, необхідно звернути увагу на кілька основних моментів.

 

Варто звернути увагу на такі моменти:

Розмір ділянки

Як правило, площа садової ділянки дорівнює 6 соток, ділянка в селищі — від 12 соток. Є люди, які переконані, що 6 соток — це мало, і такі ділянки ними навіть не розглядаються. Дійсно, якщо брати фермерське господарство, то такого наділу буде явно недостатньо. Інша справа дача. Для середньої сім’ї урожай з 6 соток може легко забезпечити на всю зиму, та й обробити 12 соток буває не легко. Якщо навіть Ви не плануєте город, то косити траву все одно доведеться, хоча б раз на два тижні, а таке заняття не менше ніж на півдня, навіть якщо будете використовувати сучасну газонокосарку. Також доведеться упорядковувати ділянку, мостити, огороджувати, а це, безумовно, займає час і вимагає витрат, які пропорційні площі ділянки, та й вартість його від цього теж залежить.

Найвірніше рішення приїхати і побачити своїми очима, що представляють із себе 6 соток, а потім представити себе власником такої ділянки і вирішити, чи так необхідно вам більше. Якщо площа Вас влаштовує, але Ви не хочете, щоб поруч були сусіди, то підбирайте ділянку на краю масиву, у поля чи лісу, тоді відчуття свободи Вам забезпечено і від 6 соток.

оточення

Якщо Ви плануєте будівництво дачі, то наявність поруч лісу та водойми буде плюсом. Якщо взяти до уваги будівлю школи, то для дачі це мінус, а для житлового будинку плюс. Якщо в будинку будуть жити люди похилого віку і діти, то варто звернути увагу на медичні та соціальні установи, які повинні розташовуватися в пішохідній доступності. Тому, щоб прийняти правильне рішення при виборі ділянки, обов’язково потрібно уточнити, де знаходиться все необхідне у відповідності з метою покупки земельної ділянки.

транспорт

Навіть якщо у Вас кілька авто, громадський транспорт може знадобитися для гостей, можливо дітям або прислузі. Зручний громадський транспорт буде безсумнівним плюсом, якщо тільки ви не хочете втекти від цивілізації і бажаєте нікого не бачити

Земельна ділянка по Фен — Шуй

А тепер як вибрати ділянку землі за стародавнім китайським вченням Фен — Шуй. Ще з давніх часів люди приділяли пильну увагу при виборі території для поселення. Вони вважали, що вдале місце позитивно впливатиме на їх долю і благополуччя. Звичайно, наукою це поки не доведено, але очевидно, що тісний взаємозв’язок місця проживання c самопочуттям і настроєм людини існує.

Як же вибирати ділянку землі по стародавнім вченням Фен — Шуй?

Рельєф місцевості повинен знижуватися зліва направо;
Позаду ділянки повинен бути високий будинок або пагорб;
На самій ділянці або ж неподалік від нього повинен бути якийсь то джерело води;
Ділянка повинна мати правильну форму прямокутника або квадрата;
Дорога не повинна бути спрямована на ділянку;
Знаходження ділянки в глухому куті не припустимо;
Ділянка повинна розташовуватися вище рівня дороги або на рівні дороги.
Зараз вже стало актуальна навіть буржуйка в будинку, якщо Вас цікавить ділянку з будинком

І ще на замітку від Фен — Шуй!

Коли вибираєте ділянку, дуже важливо з’їздити на місце і провести там кілька годин, проаналізувавши свої відчуття. Якщо відчуваєте, що ви відпочили, отримали внутрішню радість, приплив енергії, то можете сміливо зайнятися придбанням і освоєнням цієї ділянки.

Взагалі, Фен Шуй наука гнучка і є дуже складною для вивчення і застосування. Але в ній є і досить прості рекомендації і прийоми, якими можна скористатися. Якщо Ви підшукуєте новий будинок або ділянку під забудову, перед покупкою обстежте околиці. Пошукайте ознаки хорошого Фен — Шуй, а це: чисті дороги, пишна рослинність, квітучі клумби і доглянуті будинки.

Місця, у яких поганий Фен — Шуй зазвичай виглядають запущеними і застарілими. Там відчувається атмосфера зневіри і дискомфорту. А всім потрібні відчуття радості і процвітання.

От admin

Добавить комментарий