Сучасний світ мобільної електроніки настільки різноманітний, що здається, в ньому є будь-які варіанти навіть для найвибагливіших споживачів. Тим часом, далеко не всі пристрої отримують однакову популярність навіть при рівному функціональному якості та вартості. Наприклад, для багатьох якимсь фетишем є техніка Apple. І підлітки, і дорослі часом просто жадають покупкою саме такого пристрою. При цьому конкуренти на різноманітному ринку товарів даного напрямку також часто пропонують не гірші можливості, але для багатьох залишаються не поміченими. Але бажання перейти до використання саме даної техніки має бути усвідомленим, адже в ній також є чимало недоліків.

Смотрите также:купить готовый компьютер

Перший недолік, який найбільш явно буде помітний тим, хто до цього користувався апаратами на Андроїд, полягає в закритості операційної системи. Ні змінити структуру робочого стола, ні покопатися в файлової системі з метою тонкої настройки розширених можливостей тут не вийти. Також в силу цього варто пам’ятати, що і стороннє ПЗ для Apple має кілька обмежений функціонал. Якщо на Андроїд можна скинути будь відеоролик і переглянути, то в техніці з Каліфорнії потрібно відразу завантажити конвертер відео для iphone, конвертувати відео в потрібний певний формат, а тільки потім записує його в сам апарат. Але навіть при запису не все так просто, як того хотілося б.

Замість того, щоб підключити пристрій до ПК як звичайний накопичувач, вам доведеться спочатку встановлювати iTunes, який далеко не у всіх викликає позитивні емоції, і тільки потім записувати необхідні файли в свій пристрій. Природно, що це лише непрямий недолік, але адже часом саме витрати часу є вирішальним фактором. Ну і не варто забувати, що при всіх недоліках в даних телефонах зберігається висока якість виконання, а також свій власний стильний і неповторний дизайн.

От admin

Добавить комментарий