Ну, от і пройшла ваше казкове весілля. Гості роз’їхалися по домівках, ви збираєте подарунки в багажник і відправляєтеся додому або в готель. Вас чекає перша шлюбна ніч. Така довгоочікувана … .А може ви поїдете зовсім не додому?

Смотрите также:недорогой отдых в карпатах

Якщо ви зверталися за допомогою в весільне агентство то, швидше за все ваш медовий місяць спланований і Вас чекає літак. Для медового місяця маса місць і країн, вони просто випромінюють романтичну ауру. Весільне агентство, що займається вашим медовим місяцем, на сто відсотків продумає все до дрібниць і все що залишається вам це зібрати речі.

Нова сім’я, нове життя … і для такої подорожі хотілося б нових валіз. Можна купити чоловічу сумку в інтернет-магазині, повірте це не чим не гірше звичайного магазину. Фахівці онлайн проконсультують вас з усіх питань і допоможуть вибрати найкращий варіант. Так само і жіночий чемоданчик можна придбати, правда, жінки люблять перед покупкою все приміряти. Хоча сучасний час навчило нас, його економити, так що все більше споживачів переходять на on-line покупки.

Крім валіз і сумок варто подбати про новий гардеробі. Якщо це теплі країни, то речі, звичайно ж, потрібні легкі та зручні, ну а в разі поїздки в гори одягаємося тепліше. Так само варто пам’ятати про те, що наш організм не пристосований до чужої їжі і делікатесів. Тому не забудьте прихопити з собою елементарні лікарські препарати. Наприклад: активоване вугілля, ентерос-гель, аспірин, анальгін, парацетамол, ніфуроксазид, пантенол, лейкопластир, зеленка або йод. Але не варто брати з собою градусник, його не дозволять вам пронести в аеропорті.

Якщо в дорозі когось із вас може заколисати — захопіть з собою таблетки від захитування. Постарайтеся перед поїздкою перекусити і випити трохи води. Ну а якщо у вас проблеми з тиском обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

От admin

Добавить комментарий