Навіщо потрібно стискати і кодувати код? Стискати слід для зниження ваги файлу або скорочення займаного місця. Що стосується кодування, то це потрібно для тих, хто хоче скористатися Вашим готовим кодом без згоди або як мінімум слова спасибі) Шифровка робить його нечитабельним.
Таким чином, до речі, можна закодувати не тільки код Java Script, але ще і CSS. Перейдемо до сервісів.

Список онлайн сервісів для стиснення та кодування JS

1. JS Crunch
http://www.cfoster.net/jscrunch/
Автор: Charles Foster
Оптимальне шифрування і стиснення. Підтримує UTF-8. З мінусів: не виводить ніякої інформації про виконану роботу — коефіцієнт стиснення, вихідні, кінцеві розміри. Не завжди видає робочий зашифрований код, тому перевіряйте.

2. JavaScript Compressor
http://javascriptcompressor.com/
Автор: Dean Edwards
Онлайн компресор. Надає можливість закодувати код декількома способами.

3. CSS & amp; JavaScript Compressor
http://www.creativyst.com/Prod/3/
Онлайн компресор. Досить дубовий, без будь-яких наворотів, вичищає зайві прогалини, табуляцію і порожні переклади рядків.

Увага! Доведено багатьма життєвими прикладами: завжди зберігайте оригінал коду і перевіряйте працездатність нового стисненого закодованого коду.

Смотрите также:битсы наушники

Так, є сучасні форми стиснення і зчитування: прочитайте про gzip. Однак, не слід забувати про приватних невеликих прикладах, де сервіси можуть стати в нагоді. І як можна частіше займайтеся чищенням і оптимізацією коду. Особливо при високих навантаженнях на сервіс!)

От admin

Добавить комментарий