Videora iPod Converter — безкоштовний конвертер відеофайлів, здатний переводити файли зі стандартних відеоформатів (AVI, MPG та ін.) У формати, підтримувані плеєрами iPod. Програма дуже проста в управлінні, при налаштуванні якості майбутнього відео не треба налаштовувати заумні і не зрозумілі параметри, треба вибрати з декількох варіантів для якості звуку, відео, розміру екрана. Або вибрати один кількох десятків профілів, спеціально створених і оптимизирования для всіх популярних відеоформатів. Конвертер здатний перетворювати різні відеофайли, відео YouTube, DVDS, для перегляду їх на iPod або iPhone.

 

Free ipod converter — програма, за допомогою якої можна з легкістю конвертувати всі ваші відеофайли у формат, призначений для перегляду відео на плеєрі iPod. C допомогою Free iPod Video Converter можна конвертувати файли FLV (відеоформат, що використовується на YouTube), DIVX, XVID, MPG, MP4, DVD, VOB, AVI, WMV, ASF і багато інших. Також є можливість завантажувати відео з сайту youtube.com і конвертувати ці файли для перегляду на iPod.

Next video converter — безкоштовний мультуфункціональний відео конвертер з легко сприйманим інтерфейсом. Надає користувачам високу швидкість конвертації і прекрасне якість відео. Може ковертіровать майже всі відео формати: DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, MPEG, VOB, DVD, WMV, і AVI у формат MPEG-4 для iPod, iPhone, PSP і інших портативних відео пристроїв. Next Video Converter також здатний скопіювати DVD в багато відео формати.

От admin

Добавить комментарий