З моменту випуску в 1982 році і по сьогоднішній день, кросівки Nike Air Force 1 (або Nike Air Force One) залишаються одними з найбільш популярних кросівок випущених під брендом Nike. Кросівки випускаються в трьох варіантах: low (низькі), mid (середні) і high (високі); безлічі однотонних і комбінованих кольорів і забарвлень; безлічі варіантів матеріалів; випускаються масовими (доступними всім) і обмеженими тиражами (вартістю в $ 2000 і більше).

У свій час, кросівки Nike Air Force 1 носили такі професійні баскетболісти як Джеррі Стекхаус (Jerry Stackhouse) і Рашид Уоллес (Rasheed Wallace) з Detroit Pistons; такі всесвітньо відомі музиканти та артисти, як Рік Росс (Rick Ross), Ліл Вейн (Lil Wayne), 50 cent, Неллі (Nelly), Джей-Зі (Jay Z); відомі виконавці російського репу: Баста, ST, Хамиль і Змій з «Каста» та багато-багато інших.

Крім того, серія кросівок Nike Air Force 1 стала дуже популярною серед молоді всього світу, про ці кросівках пишуть пісні, наприклад «Nelly — Air Force Ones», або ж просто згадують про них у піснях «… Білі форс топчуть вогку Москоу …» дізналися? Про магію кросівок Nike Air Force 1 знає весь світ і, саме тому дані кросівки стали одними з найбільш підроблюваних кросівок, затьмаривши всі моделі всіх існуючих брендів своїм масштабом.

Сказати чесно, в моєму житті було всього дві пари кросівок Nike Air Force 1 (це ті, що я купував саме себе). Перші з них були придбані у наших темношкірих братів, на знаменитому в Києві «Шулявському ринку», модель називалася Nike Air Force 1 Mid [White]. Тоді я ще не надавав великого значення слову «фірмові», головним було те, що фірмові і підроблені кросівки Nike Air Force 1 були візуально схожі. Пам’ятаю, в день покупки я був шалено радий, куплені за 350 грн, гарні білі кросівки Nike Air Force 1 здавалися мені ідеальними, я постійно витирав їх від пилу, намагався не «шорхать» ногами по асфальту, ходив, можна сказати на «навшпиньки» , але через дня три, радість від покупки почала стрімко згасати. Першими з’явилися «зморшки», в тому місці, де згинаються пальці ніг при ходьбі. Другим «подарунком» було дуже швидке стирання підошви на п’яті, і через тиждень Мої Nike Air Force 1 Mid [White Velvet Brown] після року служби.каждодневной шкарпетки, підошва на моїх «новеньких» кросівках Nike Air Force 1 була остаточно пошкоджена. Третім і останнім «подарунком», стали дірки всередині самих кросівок. Судіть самі, чи варті такі кросівки 350 грн чи ні, але в цілому підроблені кросівки прослужили мені близько одного місяця.Мои Nike Air Force 1 Mid [White Velvet Brown] после года службы.

Другі ж кросівки Nike Air Force 1 Mid [White Velvet Brown] я купив за 650 грн в одному з фірмових магазинів Nike в Києві, в момент 50% -го зниження цін на товари магазина. І що головне, другі мої кросівки служать мені донині, звичайно, виглядають вони трохи поношеними, але на них немає ні дірок, ні пошкоджень підошви.

Так от, сьогодні я хотів би більш докладно поговорити про дану модель, з метою максимально детально відповісти на одне з найбільш поширених питань у світі підроблених кросівок «як відрізнити підроблені кросівки Nike Air Force 1?».

Вигідна пропозиція купить кроссовки nike в украине

Як відрізнити підроблені кросівки Nike Air Force 1? Інструкція.

1. Існує одне дуже цікаве правило, впевнений, що Ви ніколи не надавали йому особливого значення, воно дуже маленьке, непомітне, але дуже важливе! Практично кожна з випущених на сьогоднішній день модель «Force», будь то фейк або оригінал, має три (3) характерні мітки: слово «Nike» на підошві, напис «Nike Air» на заднику кросівок і напис «Nike Air (нижче Nike Air Force 1) »на пришитою до язичка текстильної вставці із зовнішнього боку кросівок. Саме по зображенню і якості обробки даних міток можна визначити, куди віднести розглянуту пару, до фейк або ж до оригіналів.

Подивіться уважно на напис «Nike» на підошві (рис.1), галочка повинна підкреслювати цей напис і врешті вона обов’язково повинна зливатися з буквою «E». А тепер подивіться на задню частину кросівок Nike Air Force 1, подивіться на напис «Nike Air» (рис.2), галочка починає свій шлях, щільно притулившись (але не злившись) до букви «N» і зливається з буквою «E» в кінці. Багато хто стверджує, що крім букви «E» на заднику кросівок, галочка повинна зливатися і з буквою «A» в слові «Air», проте це не так. Насправді єдине місце, де можна спиратися на таке правило, це та сама вшита текстильна вставка на мові кросівок в написі «Nike Air (нижче Nike Air Force 1)» (рис.3). Саме на цій вставці галочка Nike зливається і буквою «E» і з буквою «A».

надпись «Nike» на подошве.надпись «Nike Air» на задней части кроссовок.надпись «Nike Air» на текстильной нашивке, на языке.

Перше правило безвідмовно працює на практиці, оскільки, на свою біду, ті, хто випускає підроблені кросівки Nike Air Force 1, через масштаби виробництва і, напевно, своєї ліні не хоче боротися з даним дефектом. У підробках часом навіть на галочку дивитися не треба, там букви в словах направлені в різні боки, — називається «Зроблено як попало!». Але ж нам з Вами це на руку.

2. Перевірте якість матеріалу. Фірмові кросівки Nike Air Force 1 виготовляються або з натуральної, або з пресованої шкіри (відходи шкіряного виробництва: ласкуткі, обрізки), інші матеріали при виробництві фірмових «Форс» використовуються набагато рідше, тому говорити я про них не буду (може в наступній статті) .

При виробництві підроблених кросівок Nike Air Force 1 використовують шкірозамінник низької якості. На вигляд, відрізнити шкіру від шкірзамінника досить важко, але для тих, хто хоче навчитися, ми приготували статтю «Основні відмінності натуральної шкіри від штучної».

Давайте розглянемо основні відмінності фірмових кросівок від підроблених, виходячи з того, що ми зможемо перевірити безпосередньо в магазині:

— Запах (пресована і натуральна шкіра мають легкий приємний запах, в той час як шкірозамінник в прямому сенсі смердить);

носик на шнурках повинен бути такім.- вага (фірмові кросівки Nike Air Force 1, за рахунок своєї щільної підошви, досить важкий, а ось підроблені «побратими» навпаки, легкі, як мокасини);

— Твердість підошви (у фірмових кросівках Nike Air Force 1 підошва дуже тверда, натисніть на неї збоку пальцем, якщо підошва піддасться і зігнеться, значить, великі шанси, що в руках у Вас підроблення);

— Наконечник або носик на шнурках (у підроблених кросівках Nike Air Force 1 він часто металевий, а у фірмових такий, як на фото збоку).

3. Зверніть увагу на ціну. Якщо ціна кросівок здається занадто гарною, щоб бути правдивою, значить відмовтеся від покупки, оскільки швидше за все Вам намагаються продати підробку (звичайно, якщо Ви перевірите кросівки за всіма пунктами, про які я пишу, шанс купити підробку буде мінімальним, бо я й сам знаю, що в магазинах іноді бувають розпродажі). До слова, середня роздрібна ціна на кросівки Nike Air Force 1 в США коливається від від $ 70 до $ 85, в Україні і Росії ця ціна, з урахуванням доставки і націнки досягає рівня $ 110- $ 150.

Важливо розуміти, якщо в магазині, або інтернет-магазині ціна на всі кросівки Nike Air Force (або інші фірми) однакова, значить у продажу 100% підроблені кросівки. Однакової ціни на всі моделі просто не може бути!

4. Зверніть увагу на рівень комфорту взуття. Справжні кросівки Nike Air Force 1, це відмінна взуття, як для спорту, так і для звичайної ходьби. Якщо взуваючи їх, Ви не відчуваєте комфорту, то сміливо знімайте і йдіть в інший магазин.

5. Правильний розмір. Розмір обраних Вами кросівок повинен бути правильно вказано на упаковці і збігатися з довгою устілки, призначеної для вибраного розміру, будь-які розбіжності вказують на підробку.
Таблиця розмірів фірмового взуття Nike:

Таблица размеров фирменной обуви Nike.

Якщо продавець не має в продажу «половинних розмірів» (наприклад 9.5, 10.5 і 11.5 US) то Вам варто задуматися над подленно його кросівок. Саме такі ситуації дуже часті на аукціоні Ebay.

Висновок. Якщо Ви маєте намір придбати собі кросівки Nike Air Force 1, пам’ятайте, що Ви завжди отримаєте фірмові кросівки в двох випадках: якщо будете дотримуватися даного посібника «Як відрізнити підроблені кросівки Nike Air Force 1?» І, якщо будете здійснювати покупки в тих місцях, де вже неодноразово купували товар Ви або Ваші друзі. Важливо! Бійтеся хитрих онлайн-продавців, які під фразами «Товар 100% фірмовий» приховують підробки. Якщо дізнаєтесь про такі, прохання, напишіть про них у коментарях до даної статті.

На цьому все! Спасибі за те, що приділили нашому сайту свій час, сподіваємося, що дана стаття Вам допоможе у виборі фірмових кросівок Nike Air Force 1 і не тільки. Читайте інші статті, діліться ними з друзями через кнопки соціальних мереж і залишайтеся з нами.

Доповнення наших читачів (спасибі Вам!):

Антон_Аверін_Kh_Ua 03.11.2012 14:27 Спасибо за статтю. Особисто я для себе мало нового підкреслив, але це лише від того, що страждаю кросівками вже досить давно. Безумовно, стаття нездатна вмістити в себе всіх нюансів, оскільки якщо почати розводити демогогия на теми проклеек, зрізів шкіри, швів та інших тонких нюансів, то сам чорт ногу зломить це читати.

Статті не вистачає одного неполіткоректного аспекту, а саме — описи місць, де можна купувати, і де не можна. Тобто в стоці Найка за 350 uah — можна, а в групі вконтактік за 600 uah не потрібно. Наприклад у нас в Харкові є тільки один відомий мені магазин, що торгує палевому Найка, конвверс і едідас. Є тільки стокового типу ринок секонд-хенд, на який дійсно варто приходити з досвідченим оком. Всі інші місця просто діляться на можна / не можна. Не особливо відрізняється і алгоритм пошуку взуття в інтернетах, якщо не чіпати Ібей, хоча на це вже — окрема стаття.

Саша 02.06.2013 16:49 Щодо ціни — автор статті не врахував парочку маленьких, але, на мою думку, істотних моментів:
1. Він вказав РОЗДРІБНУ ціну на кросівки в США, забувши згадати про наявність такої опції, як можливість досягнення угод між дистриб’юторами і виробником про постачання за оптовими цінами;
2. Навіть якщо припустити, що товар привозиться безпосередньо з США — не можна не враховувати такий чинник, як сезонні та передсвяткові знижки, які теж мають місце в тій країні;
3. Третє і, мабуть, головне — логістична особливість: навіть у таких іменитих брендів, як Nike, виробництво відбувається в «віддаленому» режимі — в країнах з більш сприятливим, ніж у США, податковим кліматом і набагато більш дешевою робочою силою. Якщо знайти канали прямого постачання — зрозуміло, що кроси будуть ще дешевше через скорочення логістичного ланцюга від маршруту «Китай-США-Укра їна» до маршруту «Китай-Україна».

От admin

Добавить комментарий