Квартирою студією називається невелика однокімнатна квартира без внутрішньокімнатних перегородок та ізольованих приміщень, за винятком санвузла. Незважаючи на свої скромні розміри, квартира студія включає основні функціональні зони житла: кухню, спальню, вітальню, об’єднані спільним простором.

Головна відмінність таких квартир від однокімнатних варіантів — відсутність дверей, за винятком входу в квартиру і ванну кімнату. Зазвичай цільовим ринком квартир студій є студенти, невеликі сім’ї, фахівці, часто виїжджають у відрядження або просто люди, що не проводять вдома значну частину часу. Часто такі апартаменти хочуть купити творчі особистості, і, можливо, невипадково слово «studio» співзвучно слову «арт студія», що означає приміщення для роботи і житла богеми.

Ці міні квартири вперше з’явилася в Америці на початку 1900-х років, під час будівельного буму в Чикаго, коли через великого напливу європейських іммігрантів виник ажіотажний попит на невеликі квартири економ класу. Площа цих дешевих апартаментів була досить скромною, іноді в них не вистачало сонячного світла і необхідних зручностей, але головне завдання — забезпечення людини житлом — такі квартири вирішували.

новостройка1

Сучасна квартира студія

Сучасні квартири студії не схожі на своїх попередниць збереглося, хіба що, розподіл простору на житлові зони. Сьогодні студії — це стильні, красиві і просторі приміщення з хорошою обробкою, іноді суміщені з мансардним поверхом, балконом або мають окрему нішу для розділення спальні і вітальні. Західні дизайнери проектують квартири такого типу, орієнтуючись на потреби самотніх людей, оскільки вважається, що для комфортного проживання кількох людей необхідно, щоб у кожного члена сім’ї був простір для відпочинку і як мінімум власна кімната. Наші вітчизняні архітектори і забудовники не настільки категоричні і розраховують, що квартири студії зацікавлять, в першу чергу, молоді пари, які хочуть купити квартиру за мінімальною ціною. Звичайно, питання вартості квартир такого типу непростий, так як сьогодні, наприклад, на столичному будівельному ринку пропонуються квартири студії з панорамним склінням за мільйони доларів, але на російському регіональному рівні їх ціна коливається від одного до двох мільйонів рублів, тому купити квартиру студію може практично будь-який бажаючий.

Смотрите также:купить квартиру одесса

Зрозуміло, що і клас квартир студій може бути різним. Квартири студії економ класу, розташовані в старому житловому фонді, як правило, складаються з колишніх типових однокімнатних або двокімнатних квартир зі знесеними міжкімнатними перегородками. Зазвичай ці квартири мають витягнуту форму і два вікна. Цікаво, що купити квартиру такого плану можуть і заможні покупці, наприклад, через близькість до загальноосвітньої школи, в яку ходить дитина, тому в такій «хрущовці» може знаходитися і квартира студія бізнес класу. У таких апартаментах, розташованих на останніх поверхах будинку, можна зустріти навіть невеликий дров’яної камін, так як старий міський фонд житла спочатку був розрахований на пічне опалення і має вбудовану димохідну систему. У Новосибірську є цікава серія таких старих чотириповерхових «хрущовок» з квартирами, що мають триметрову висоту. Але, говорячи про квартири студіях, ми найчастіше маємо на увазі новобудови. Невисока ціна, незвичайний інтер’єр, функціональний розподіл простору на різні житлові зони, роблять цю категорію квартир дуже популярною. Тим більше, що коштів для такого розмежування простору сьогодні предостатньо: колір, різна фактура поверхні стін, меблі, легко трансформована, наприклад, зі спального місця в стильний комод, відкриті стелажі, що розмежовують приміщення, завіси та ін.

Квартири такого виду, розташовані недалеко від місця роботи, часто купуються топ менеджерами, як вітчизняними, так і приїжджими, які просто не можуть дозволити собі стояти в пробках і добиратися до роботи кілька годин.

Резюмуючи сказане, хочеться сказати, що квартири студії, незважаючи на те, що вони з’явилися на російському ринку житлової нерухомості якихось двадцять років тому, швидко завоювали популярність у вітчизняних власників житла. Є такі пропозиції і в нашій електронній базі, тому ми завжди можемо запропонувати цікавий варіант квартири студії як економ , так і преміум класу. Для цього достатньо просто звернутися до наших фахівців.

От admin

Добавить комментарий