Ми вже неодноразово наполягали, що на пам’яті про весілля не економлять. Але чи достатньо одного фотографа на весіллі? Чи все-таки потрібно запросити відразу двох фахівців?

Звичайно, це питання з’являється, як правило, в тому випадку, коли є фінансова можливість. Про те, як запросити відразу двох весільних фотографів не переплачуючи подвійну ціну, ми поговоримо трохи пізніше. А зараз давай визначимося, навіщо взагалі потрібен другий фотограф на весілля.

свадебные фотосвадебные фото
Людський фактор
Один весільний фотограф може відвернутися в найвідповідальніший момент, що не зорієнтуватися і т.д. Або, що неприємно, але також буває, ведучий весілля просто не попередить його про проведення будь-якої весільної традиції, що може зіпсувати ракурс, а відповідно і пам’ять про цей захід. Звичайно, у випадку, якщо ти звернулася до професіонала, ця ймовірність зводитися до мінімуму. Але тут відкривається інше питання.

свадебные фотосвадебные фото

Стиль
У кожного весільного фотографа свій стиль і своє бачення, не тільки ситуації, а й відносин між парою. Причому кожен по своєму переносить побачене на фотографію. Ми вже не говоримо про свої секрети в обробці фотографій. Тому звертаючись відразу до двох фахівцям, ти отримуєш два різних погляди на своє весілля. Це наповнить твій весільний альбом різноманітними барвами та емоціями. Більше того, один і той же чоловік, як правило, виходить зовсім по-різному у різних фотографів. Відповідно, там, де ти не сподобаєшся у одного на фото, цілком можливо, що пріглянешься у другого. А значить, у тебе практично не буде зіпсованих знімків.
свадебные фото свадебные фото
Кількість
Для наречених весілля настільки чудова подія, що хочеться, щоб весільні фотографії ніколи не кінчалися. Ти готова дивитися їх ще і ще. Замовляючи послуги відразу двох весільних фотографів, ти отримуєш в два рази більше весільних фотографій. Заманливо, чи не так?

свадебные фотосвадебные фото

Звичайно, як показує досвід, нареченої залишаються тільки в плюсі. Але як завжди, в кожній бочці меду є ложка дьогтю. Не всі фотографи будуть у захваті від «конкуренції» прямо на твоєму весіллі. Вони можуть просто напросто не спрацює і тільки заважати один одному. Щоб уникнути цього, попередь заздалегідь кожного фахівця про свої «подвійних» планах, уточни, як вони до цього ставляться і чи готові працювати в парі. Як варіант, запроси фотографа разом зі своїм учнем, сімейну пару або фотографа з асистентом (вони всі вже будуть спрацьовані). Таким чином, ти уникнеш конфліктів і перешкод між ними, а результат тільки поліпшиш.

Смотрите также:фотограф на свадьбу киев
свадебные фотосвадебные фото

Якщо тебе приваблює ідея двох фотографів на весілля, але фінансової можливості немає, поклич початківця фотографа, як другої. У мережі багато оголошень, де початківці фахівці готові зняти весілля безкоштовно або за символічні гроші, щоб напрацювати досвід і портфоліо. Також в пошуку другого фотографа тобі допоможе наша стаття «Як заощадити на весільних фотографіях, не жертвуючи якістю».

От admin

Добавить комментарий