Мезотерапія — омолоджуюча, підтримуюча та відновлює процедура, яка забезпечує інтенсивне живлення шкіри, робить її більш пружною, дозволяє позбутися від дрібних зморшок, вугрової висипки, целюліту і ряду інших проблем. За відгуками, через 8-10 процедур досягається бажаний результат. У цій статті ми розповімо про особливості проведення процедури, різновидах терапії і досягаються з її допомогою результатах. Відзначимо, що ціни на проведення мезотерапії особи в спеціалізованих клініках невисокі, порівняно з підтяжками і іншими пластичними операціями.

Смотрите также:мезотерапия
В Україні про процедуру мезотерапії дізналися порівняно недавно; між тим методикою понад 150 років. У 1844 році Ринд рекомендував внутрішньошкірне введення, роблячи доповідь у Великобританії, а Бейс в 1855 році практикував його у Франції. На початку минулого століття велася інтенсивна розробка анестетиків, зокрема, прокаїну для лікування невралгії трійчастого нерва. У 1952 році сільський лікар Мішель Пістор вперше вводить прокаїн внутрішньовенно, після чого глухий пацієнт не тільки позбавляється від болю, але і починає знову чути дзвони. Прагнучи впливати на нервові центри локально, Пістор починає вводити прокаїн та інші анестетики підшкірно. Через шість років він публікує доповідь, в якій вживає термін «мезотерапія». Тонка і коротка голка винаходиться вченим приблизно в ті ж роки за участю Лебеля, на честь якого і називається інструмент.

У число розділів сучасної медицини мезотерапія офіційно увійшла в 1987 році; сьогодні наданням даної медичної послуги в світі займається понад 15 тисяч мезотерапевтів.

Що може мезотерапія обличчя?

Мезотерапія ефективна для омолодження та профілактики старіння шкіри. Допомагає вона і при вугрової висипки, очаговом нейродерміті та інших дерматологічних захворюваннях, целюліті (на щоках, в зоні лоба, підборіддя, шиї). Відзначимо, що до проведення процедури необхідно пройти м’яке очищення шкіри і мікрошліфовку. Віртуозне володіння фахівцем технікою ін’єкцій дозволяє позбавити пацієнта від некелоідних рубців. Допомагає методика і від облисіння — це особливо актуально для чоловіків, охочих мати густу шевелюру і огрядну бороду.

Принцип дії

Мезотерапія особи — це введення в певну ділянку шкіри за допомогою невеликих ін’єкцій препаратів, що містять вітаміни, поживні речовини, гомеопатичні витяжки, лікувальні екстракти. Посилюючи місцевий кровообіг в підшкірному шарі, мезотерапія активізує тут обмінні процеси, сприяючи оновленню клітин.

На відміну від стандартних зовнішніх процедур, наприклад, масок, при яких до потрібного шару тканини доходить лише невелика кількість корисних речовин, тому і ефективність їх невелика, мезотерапія локально впливає на ділянки шкіри, що дає більш високі результати. Разом з тим розмір проколу мінімальний, а значить, і травматичність терапії невелика.

Нюанси мезотерапії

Може здатися, що мезотерапія — методика досить проста, однак на практиці в проведенні процедури є маса тонкощів. Лікар повинен з високою точністю визначити, в які зони і наскільки глибоко вводити складу, які препарати використовувати в кожному конкретному випадку і в якій дозуванні, скільки процедур знадобиться для досягнення бажаного результату. Як правило, глибина проколу становить від 0,2 до 1 мм, а доза — від 0,02 до 0,2 кубічних сантиметрів. Препарат не надходить відразу в загальний кровотік, а депонується — всмоктується повільно, і значить, більш повно. Для порівняння: при звичайному лікуванні за курс організм отримує в 50-60 разів більший обсяг препарату.

Щоб обличчя після мезотерапії помолодшало і посвіжішало, проводити її повинен фахівець-косметолог з вищою медичною освітою. В іншому випадку наслідки можуть бути плачевні: асиметрія, запалення та інші супутні проблеми — не рідкість, якщо пацієнт прагнути заощадити і звертається до клінік із сумнівною репутацією.

Багато потенційних клієнтів мезотерапевта, довіряючи рекламі, вважають, що для терапії використовується виключно гіалуронова кислота. На практиці лікар складає для кожного пацієнта вітамінний коктейль з декількох препаратів, що включає також нуклеїнові кислоти, амінокислоти, макро- і мікроелементи. Ін’єкція виконується спеціальним пістолетом або дуже тонкою голкою — прокол виходить практично безболісним і ефективним. Відзначимо, що далеко не завжди ліки варто вводити «туди, де болить» — часто джерело проблеми знаходиться в іншій зоні.

Гомеомезотерапія

Гомеопатична, або біологічна мезотерапія — напрямок, що представляє собою синтез класичної методики Пістора, гомеопатії Ганемана і гомотоксикології Реккевега. Гомеосінатрія як один з різновидів Гомеомезотерапія включає також акупунктурні техніки.

При введенні значних доз гіалуронової кислоти, фрагменти якої є DAMP-молекулами і сприймаються організмом, як сигнали небезпеки, викликаються запалення і наступна за ним активна регенерація тканин. Якщо запальний процес збалансований, протизапальні фактори виробляються нормально, тому вогнище з часом зникає, і паралельно досягається хороший естетичний результат. Якщо ж виникають ускладнення і дисбаланс, з’являються рубці і спостерігається атрофія шкіри; при занадто сильному запаленні великий ризик гнійних захворювань і навіть некрозів — відмирання тканин.

Коктейль препаратів при Гомеомезотерапія включає антігемотоксіни — речовини, які забезпечують активацію роботи клітин в потрібному напрямку. Вартість процедури, звичайно, підвищується, однак ризик ускладнень в цьому випадку мінімальний, а ефективність значно вище, ніж при використанні класичної методики.

От admin

Добавить комментарий