Аутсорсинг в буквальному перекладі означає «використання зовнішнього ресурсу / джерела» (від англ. Outsourcing — outer source using). Цей термін означає передачу на обслуговування певних бізнес процесів або функцій сторонній організації, яка спеціалізується в даній області. Аутсорсинг слід відрізняти від разових послуг сервісу або підтримки, що мають епізодичний характер. На аутсорсинг зазвичай покладаються функції з безперебійної професійної підтримки на підставі договору (зазвичай терміном не менше 1 року).
Що таке IT-аутсорсинг

IT- аутсорсинг може бути як комплексним, так і обмежуватися окремими IT-послугами. У першому випадку підряднику передається вся IT-інфраструктура замовника. Цей варіант IT-аутсорсингу в Україні використовується не часто. Більш поширені варіанти, коли сторонньому підряднику передається на аутсорсинг ряд послуг або сервісів. Наприклад, надання послуг хостингу є варіантом IT-аутсорсингу.

Смотрите также:айти аутсорсинг киев

Послуги з обслуговування інформаційних систем підприємства

Абонентське обслуговування комп’ютерів є одним з найбільш популярних видів IT-аутсорсингу. У цьому випадку підрядником здійснюється комплексний набір послуг, який дозволяє замовнику обійтися без власного IT-відділу, або суттєво зняти з нього навантаження. Таким чином, підприємство не тільки істотно заощаджує на вивільненні фінансових, організаційних і людських ресурсах, а й отримує можливість сконцентруватися на напрямках, що вимагають найбільшої уваги в даний момент.
Як правило, такий вид IT-аутсорсингу, як абонентське обслуговування комп’ютерів включає в себе наступні види послуг:
настройку і оновлення апаратної частини ПК;
настройку та оновлення програмного забезпечення;
створення системи безпеки роботи мережі і комп’ютерів в ній;
ремонт обладнання та заміну вийшли з ладу комплектуючих;
проведення профілактичних заходів щодо попередження поломок та підтримці високого рівня працездатності устаткування і ПЗ.
Що таке IT-аутсорсинг
Компанія «Vist» також надає послуги з заправки та відновлення картриджів, ремонту оргтехніки, монтажу локальних мереж, IT-аудиту та консалтингу.
Ми маємо можливість запропонувати нашим замовникам обслуговування всієї IT-інфраструктури підприємства.
Як показує практика, передавши обслуговування комп’ютерів на IT-аутсорсинг, ви не тільки істотно знижуєте ваші витрати на підтримку IT-інфраструктури, але й отримуєте більш високу якість робіт з оперативним часом реагування на заявки користувачів.

Переваги IT-аутсорсингу

Час і гроші завжди були важливі для бізнесу. Будь-яке підприємство прагне скоротити витрати того й іншого. Розглянемо переваги IT-аутсорсингу в світлі цих двох аспектів.

Фінансові переваги IT-аутсорсингу:

Спрощення фінансового планування, тому в місяць виділяється певна запланована сума.
Не потрібно витрат на зарплату і відпускні працівникам.
Вам не потрібно платити податки з заробітної плати співробітників.
Не потрібно витрачати кошти на організацію робочих місць співробітників IT-відділу і виділяти для них приміщення.
Ви маєте можливість суттєво заощадити, купуючи комп’ютери, оргтехніку та ПО за оптовими цінами.

Тимчасові переваги IT-аутсорсингу:

Сертифіковані, професійні, високооплачувані фахівці виконають роботу з високим рівнем якості і з низькими тимчасовими витратами.
Вам не потрібно втрачати час на організацію і контроль роботи IT-відділу.
У вас немає втрат часу, пов’язаних з тим, що співробітник IT-відділу у відпустці або відсутній через хворобу.
Ви не витрачаєте час на пошук, навчання і утримання нових співробітників.
Ви не відчуваєте проблем при догляді досвідчених співробітників IT-відділу.
Єдина точка входу для вирішення всіх завдань, пов’язаних з IT. Ви негайно отримаєте допомогу на будь-яку вашу заявку, будь то покупка комп’ютерів або оргтехніки, заправка картриджа, спілкування з провайдером, і т.п.
IT-аутсорсинг вже давно не є чимось новим. У зв’язку з економічною кризою багатьом компаніям довелося переглянути ефективність ведення бізнес-процесів. Велика кількість фірм і організацій Харкова вже встигли оцінити доцільність роботи з підрядником, який візьме на себе безперебійне функціонування IT-інфраструктури підприємства. Пропонуємо і вам скористатися всіма перевагами які надає IT-аутсорсинг і вже сьогодні стати клієнтами нашої компанії.

От admin

Добавить комментарий