a502apple-bend-9-54245da6a9445[1]
Компанія Apple заявила, що лише дев’ять покупців iPhone 6 звернулися до неї з проблемою вигнутого корпусу, і додала, що при нормальному використанні таких дефектів у її смартфонів виникнути не може. Про це повідомляє блог 9to5mac з посиланням на закритий матеріал Financial Times.

Через кілька днів бурхливого обговорення проблеми, що отримала назву Bendgate, Apple вперше офіційно відреагувала на скарги. Вона зазначила, що деформація корпусу торкнулася лише 9 покупців iPhone з більш ніж 10 мільйонів.

При цьому iPhone 6 і iPhone 6 Plus пройшли безліч тестів на міцність і надійність, включаючи вигин за трьома точкам, циклічну зміну тиску і обертання, щоб бути готовими до щоденного використання в умовах реального життя.

«Наші айфони спроектовані, розроблені і зібрані, щоб бути одночасно красивими і міцними. IPhone 6 і iPhone 6 Plus використовують ретельно вивірену цілісну конструкцію з обробленого анодованого алюмінію 6000 серії, який загартований для додаткової міцності. Вони також оснащені сталевими і титановими вставками, щоб посилити найуразливіші ділянки, і використовують саме тверде скло в індустрії смартфонів. Ми дуже ретельно підбирали ці високоякісні матеріали, керуючись їх міцністю і долговечностью.Apple «

Смотрите также:объектив на айфон

Раніше представник служби підтримки Apple повідомив, що компанія безкоштовно замінить смартфон з деформацією у випадку, якщо експертиза покаже, що користувач не заподіяв шкоду пристрою навмисно.

Численні повідомлення про те, що тонкий корпус iPhone 6 і особливо iPhone 6 Plus гнеться почали надходити через кілька днів після рекордного старту продажів смартфонів у першій хвилі країн, включаючи США, Францію і Великобританію.

Масові скарги на вигини корпусів надходили і в 2012 році, після запуску iPhone 5, який на момент написання замітки є найпопулярнішим смартфоном Apple. Тоді ситуацію погіршував ще й так званий scuffgate: з чорної версії iPhone 5 легко облазить фарба. Цей недолік був виправлений в iPhone 5s, у якого ця модель була замінена на версію Space Gray.

От admin

Добавить комментарий